O nas

image
Komfort i niezawodność ukryte w prostocie i przystępnej cenie!

Dlaczego rower elektryczny?


Wspomaganie i sprawność fizyczna.

Z rowerem elektrycznym zdobywaj wzgórza, pokonuj porywisty wiatr i dystans do tej pory nie do przemierzenia na klasycznym jednośladzie bez wspomagania! Nie jest istotne, w jakim jesteś wieku, góry i doliny stoją przed Tobą otworem!

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny zapewnia niespotykane wcześniej doznania!

Rower jako przedmiot do przemieszczania się zapewnia sprawność, i jest to pojęcie ogólnie wiadome. Jednak praktyka i badania pokazują, że połowa tradycyjnych rowerów jest używana tylko raz lub dwa razy w tygodniu, a mniej niż 1/3 jest używana dwa razy w miesiącu. Natomiast rower elektryczny używany jest zawsze częściej i zwykle na dłuższych dystansach. To jest prawidłowość wynikająca z prostego faktu, iż jazda na ebike’u jest zawsze przyjemnością! Im bardziej trudny teren, tym przemieszczanie się po nim dostarcza więcej pozytywnych emocji!

Jazda rowerem elektrycznym jest bardzo zdrowa, zalecana we wszystkich przedziałach wiekowych. Dowiedzione jest, że ćwiczenia fizyczne najzdrowsze i najskuteczniejsze są wtedy, gdy są systematyczne i przekrojowe, a niekoniecznie wycieńczające organizm!

Rowery elektryczne Ponań to największa dawka mocy, pozwalająca na odpowiednie racjonowanie siły użytkowej podczas jazdy!

Rower elektryczny daje nieocenioną możliwość dotarcia do celu bez przykrego efektu niechcianego spocenia się, co jest szczególnie istotne przy codziennych dojazdach do i z pracy, do szkoły, na uczelnię. Po przyjeździe do celu podróży rowerzysta zsiada z ebike’a i po prostu udaje się do zajęć, bez konieczności kłopotliwego przebierania się i toalety.

Oczywiście każdy, kto chce się zmęczyć podczas jazdy rowerem ze wspomaganiem, może zmniejszyć poziom wspomagania bądź całkowicie wyłączyć zasilanie! I już pot klasycznie leje się strumieniami, a wiatr i jazda pod górę wyciskają z rowerzysty każdą cząstkę własnej energii!

Koszty eksploatacji

Energia elektryczna niezbędna do zasilenia akumulatora e-bike’a jest niezwykle tania, a koszt jednorazowego naładowania jednostki w zależności od pojemności baterii waha się pomiędzy 0,50 a 1,50 PLN. Taki koszt pozwala na pokonanie realnie nawet 80 km! Roweru elektrycznego – tak jak i zwykłego roweru - nie trzeba rejestrować, parkować na płatnych miejscach parkingowych, ubezpieczać jak w przypadku innych pojazdów z silnikiem. E-bike w ruchu miejskim i podmiejskim a zdecydowaną przewagę zarówno nad zwykłymi rowerami jak i nad wszelkimi skuterami, w tym elektrycznymi, które muszą poruszać się wyłącznie po drogach przeznaczonych dla pojazdów samochodowych!

Rower elektryczny jest mocny, potrafi być szybki, ale pozostaje rowerem z całym dobrodziejstwem możliwości poruszania się po ścieżkach rowerowych i bezdrożach, leśnych ścieżkach, górach i dolinach, a wiatr we włosach właściciela e-bike’a jest równie mocny na trasach krossowych jak u właścicieli motocykli czy quadów!

Zielona energia

Rower elektryczny zużywa średnio – w zależności od stopnia wspomagania i warunków podczas jazdy - około 1 kWh na 80 km. Daje to oszałamiający wynik zużycia energii ok. 100 x mniej niż samochód w ruchu miejskim!. Żaden inny pojazd dostępny na rynku nie jest w stanie pod względem sprawności nawet zbliżyć się do tego, co potrafi rower wspomagany elektrycznie, szczególnie gdy zaopatrzony jest w jeden z silników oferowanych przez nas.

Rowery elektryczne są zasilane z bardzo zrównoważonego źródła energii. Ładowanie akumulatora z sieci elektrycznej to w prostej linii jak zużywanie „zielonej” energii elektrycznej wytworzonej za pomocą paneli słonecznych lub elektrowni wiatrowej. Korzystanie z takich źródeł zasilania spowoduje zmniejszenie zużycia paliw klasycznych na rzecz nad wyraz ekonomicznego pobierania energii do zasilania e-bike.

Szybkość przemieszczania się

Każdy samochód dysponuje jednostką silnikową pozwalającą na rozpędzenie pojazdu do prędkości wielokrotnie większej, niż osiągana prędkość roweru wspomaganego elektrycznie.

To prawda, i co z tego? Miejskie korki skutecznie spowalniają wszelkie pojazdy poruszające się w klasycznym ruchu. Tylko rowery mogą konkurować i wygrywać z samochodami w miejskiej dżungli. A wśród rowerów zawsze najsprawniejsze i najszybciej osiągające cel będą te wspomagane elektrycznie. I nawet nie dlatego, że silniki wspomagające będą rozpędzać takie rowery do szybkości powyżej zgodnej z przepisami prędkości wspomagania do 25 km/h, ale każdy ebike jest „nieczuły” na czołowy wiatr czy wzniesienie, co jest zmorą właścicieli „analogowych” jednośladów.

Zależy nam na przełamywaniu stereotypowych skojarzeń dotyczących dojazdów do pracy, zachęcamy więc do skorzystania z proponowanego przez nas rozwiązania jako alternatywy dla klasycznej do tej pory formy jazdy jednośladem. Polecamy z całą mocą rower elektryczny ze względów środowiskowych i zdrowotnych. Staramy się ulepszać naszą ofertę i dostosowywać rowery do Państwa wymagań i oczekiwań. Nasze rowery elektryczne poradzą sobie w najtrudniejszych możliwych warunkach.

Unikalne bezprzekładniowe układy wspomagania napędu, zapewniające wysoki moment obrotowy, pomagają klasycznej pracy nóg w doskonałym przemierzaniu dróg i bezdroży, a żadna niepogoda nie będzie w stanie stłamsić przyjemności jazdy na każdym z proponowanych przez nas rozwiązań. Uczucie swobody i lekkości podczas jazdy rowerem bez zadyszki i zmęczenia poszerza horyzonty! Jazda z pełną swobodą pozwala na chłonięcie powietrza pełną piersią, na poszerzanie horyzontów, podziwianie wcześniej niedocenianej przyrody, zabytków, kolorów otaczającego świata!

www.KLM - eBikes.pl

Nasza pasja: rowery elektryczne!


Jesteśmy "od zawsze" pasjonatami i użytkownikami rowerów elektrycznych, wiemy o nich prawie wszystko, a jako praktyczni pasjonaci wszelkie nowe rozwiązania ćwiczymy na własnych rowerach, co pozwala na przekrojowe rozpoznanie każdej kwestii związanej z ebike'ami, zanim przystąpimy do sprzedaży oferowanego produktu/zestawu! Nie sprzedajemy "kota w worku", tylko sprawdzone rozwiązania i systemy, a zestawy do konwersji Poznań ma najlepsze!

Nasza codzienność!

Na co dzień przerabiamy rowery z "analogowych" na szybkie i mocne "elektryki" i codziennie też obserwujemy, jak nasi Klienci przy odbiorze swoich zmienionych rowerów zamieniają się w posiadaczy zupełnie innych pojazdów! Niekłamany podziw Klienta już po pierwszych pokonanych metrach i późniejsza bezawaryjna eksploatacja - są warte kosztów przeróbki! Tak się składa, że rowery elektryczne Poznań montuje najmocniejsze!

My również przemieszczamy się głównie z wykorzystaniem rowerów elektrycznych, dając świadectwo ich przydatności i funkcjonalności. W ruchu miejskim pojazdy te są nie do zastąpienia, co jest potwierdzone i bezdyskusyjne. Rower elektryczny to przyszłość cywilizacyjna i im prędzej się tą prawdę zrozumie, tym szybciej korzysta się z dobrodziejstwa użytkowania jednośladu ze wspomaganiem.

Przyjedź do nas na ul. Głogowską 98 w Poznaniu (sugerujemy wcześniejsze umówienie się) i spróbuj jazdę jednym z gotowych do takich prób, ekspozycyjnych rowerów elektrycznych!

Patrz i podziwiaj!

Zadziwiające jest to, że i my, jak każdy właściciel e-bike’a lubimy się tym pojazdami chwalić, czujemy się związani z tym sprzętem w dużo większym stopniu, niż właściciele zwykłych rowerów! Trochę tak, jak właściciele pięknych motocykli,również my, będąc posiadaczami e-bike'ów bardzo dbamy o nie, dopieszczając w najdrobniejszych szczegółach, wzbogacając o kolejne przydatne akcesoria! Konwersja roweru na elektryczny otwiera przed każdym właścicielem (już e-bike`a) nowy etap korzystania z życia i jakości użytkowania swojego sprzętu, co jest czymś normalnym, wpisanym w codzienność e-bikera!

Zabawa i ruch!

Świetnie jest jeździć na rowerze wspomaganym elektrycznie, zarówno w pełnym słońcu jak i – po odpowiednim ubraniu się – w deszczu i słocie, pod wiatr i pod górę, bez barier i zahamowań! A w terenie, gdzie nie obowiązują obostrzenia w zakresie maksymalnej prędkości jak na drogach publicznych i wyznaczonych ścieżkach rowerowych, można odkręcić manetkę i poczuć wolność bez ograniczeń!

Przyjedź do nas!

Przyprowadź do nas swój zwykły jednoślad, a wyjedziesz rowerem elektrycznym z zamontowanym optymalnym dla Twoich potrzeb i upodobań zestawem silnikowym! Cieszysz się już bez ograniczeń wiatrem we włosach, a porywisty wiatr i strome wniesienia staną się niedostrzegalne! Zestawy montujemy (po uzgodnieniu terminu i spraw finansowych) zarówno w Państwa rowerach używanych, jak i nowych - których zakup możliwy jest - po uzgodnieniu z Klientem - bezpośrednio z katalogów producentów! Prawie każdy rower nadaje się do konwersji, a ocenę możliwości przeprowadzamy na miejscu! Zaproponujemy zestaw do konwersji na tylne koło, zestaw do konwersji na przednie koło lub zestaw centralny MID w zależności od woli Klienta i jego oczekiwań, oraz możliwości, które daje rama roweru.

Dla zaradnych i upartych!

Jeżeli czujesz się na siłach samodzielnie wykonać konwersję w swoim rowerze, to również serdecznie zapraszamy. Można kupić zestaw do konwersji roweru na elektryczny u nas, a my udzielimy wszechstronną informację, jak przebrnąć przez proces konwersji bez bólu, w czasie zbliżonym do sugerowanego przez producenta zestawu. Pomożemy w wyborze właściwego zestawu tak, aby radość z przyszłego poruszania się i eksploatacji była jak największa.

Współpracujemy z najlepszymi POLSKIMI producentami zestawów do konwersji, co daje gwarancję sprzedaży i instalowania produktów o sprawdzonej jakości, a serwis realizowany jest na bieżąco, z dostępnych akcesoriów!

Hasła: rowery elektryczne Poznań czy konwersja roweru na elektryczny Poznań - to nie puste słowa, tylko symbole doświadczenia i jakości!